SNDNB Halloween Rave

♫ SNDNB Halloween Rave

27.10.2023

Praha – Cross Club

Máte rádi fantazii? A hudbu? A party? A narozeninové oslavy? A nostalgii? Pakliže ano, pište si datum 27.10.23 do kalendáře! Připravili jsme si pro Vás totiž takovou specialitku – Halloweenskou Spojovačku!
Takže svou fantazii povinně pusťte z vodítka na volno stejně jako my, vymyslete si jakýkoliv kostým nebo masku, nahoďte to na sebe a přijďte si s námi hodit bočkem!
Main stage se bude hýbat v rytmu čistého drum and bassu od 9 večera do 7 rána, kdežto na spodní stagi zavítáme do dob dávných, kdy se drum and bass teprve rodil – hrát se totiž bude jungle a posléze i raggateky, a to až do 5 rána.
Těšte se na tématicky oblečený klub i stage, včetně účinkujících. Dalším z lákadel mejdanu je oslava 30. narozenin hlavy projektu SNDNB Agáty, podle čehož je tentokrát sestaven i lineup – za mixem se vystřídají ti nejvíc srdcovější DJs, jež scéna nabízí. Klidné to tedy opravdu nebude…
A nezapomeňte – v tento večer můžete být kýmkoliv/čímkoliv chcete, tak se nebojte odvázat se! Soutěž o nejlepší kostým bude, fotokoutek bude, šampaňské bude!

Start: 20:00
End: 07:00
Entry: 30 – 200 CZK

♫ SPOJUJE NÁS DNB ♫ 

DJs

SNDNB STAGE

(drum and bass)

REEVE

 ROOTS STAGE
(jungle. raggatek)

SPOOKY

TOD